Muayene

Çocuk (18 yaş altı) hastaların muayeneleri sırasında, tedavi süresince ve sonrasında diş ve çenelerin ayrıntılı olarak incelenebilmesi için diş röntgenleri gerekli olabilir. Muayene ve rönt- genlerin birlikte değerlendirilmesi sonucunda kesin tanı konur ve tedavi planlaması hasta dosyasına kaydedilir. Tedavi planlamasında belirtilen işlemler için randevu almanız ger- eklidir.

Muayene sadece hastaların şikâyetine yönelik olarak değil, genel muayene prosedürü içerisinde diş canlılık testleri, deri, saçlı deri, el, tırnak, lenf bezleri, boyun, tükürük bezleri, ağız tabanı, damak, diş, yanak, çene eklemi, sinüs muayenesini de içerecek şekilde detaylı olarak yapılır.

Hekiminiz daha öncelikli gördüğü fakat sizin veya çocuğunuzun henüz fark etmediği bir problemi, patolojiyi saptayabilir ve bu durum ile ilgili detaylı tetkik (kan tetkikleri, smear değer- lendirmesi, biyopsi, ileri radyolojik görüntüleme teknikleri; Manyetik Rezonans Görüntüleme, Bilgisayarlı Tomografi, Ultrason gibi) ve konsültasyon (başka branşta bir hekimin veya dişhekiminin      görüşlerini)      isteyebilir.      Bu      durum      sizin      başvuru      sebebinizin çözümünde gecikmeye sebep olabilir. İstenilen ileri tetkiklere devam etmek sizin kararınız ve sorumluluğunuzdadır.

Travma, kaza, darp bulgularınız varsa, adli vaka iseniz tutanak tutmak kanunen gereklidir.

Yandaki formdan randevunuzu hızlıca oluşturabilirsiniz

Adres

İşçi Blokları Mahallesi 1524. Sokak No:3/41 - Çankaya / Ankara

Telefon

0850 885 0 312

E-posta

info@netnet.com.tr